Pop Tarts only $1 at Dollar Tree plus $1/3 coupon=$0.67 per box!!

pop tarts dollar tree

 

Head over to your local dollar tree where you can score pop tarts for only $1 per pack!! Stock up time for school!! These same packs sell at Walmart for $1.98 and Wegmans for $2.19.  This is a great deal! PLUS you can score a coupon here for $1 off 3 making them only $0.67 each!! Keep in mind that Dollar Tree only lets you use one like coupon per item.  You can only use this coupon once per trip! Still a great time to stock up!

Speak Your Mind

*